Aktualności

W zakładce tej znajdują się aktualności zarówno bieżące, jak i archiwalne. W ten sposób można śledzić na bieżąco, co dzieje sie w klubie, jak również powracać do wpisów starszych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest tu lista wpisów, pojawiąjacych się na stronie glównej w sekcji Aktualności z możliwością przejścia do całości artykułu poprzez skorzystanie z przycisku Czytaj więcej.

03-06-2019 11-21-09

Uszkodzony krzyż na Majcherkowej

Niestety mam dla Was smutną wiadomość: jeden z krzyży nie przeżył tegorocznej zimy! Chodzi o drewniany krzyż na szczycie Majcherkowej.

Czytaj więcej
27-03-2019 10:11:09

Krótkie podsumowanie dotychczasowych osiągnięć :)

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego, że projekt będzie cieszył się aż tak dużym powodzeniem. W przeciągu niespełna trzech miesięcy do Klubu przystąpiło ponad 300 osób nabywając książeczki odznaki "Krzyż na górskim szlaku". Pomyślnie weryfikację przeszło 6 osób (odznaka I stopnia srebrna) oraz dwójka maluchów nabywając odznakę popularną przygotowaną specjalnie dla nich. Klub, jak i sam projekt ciągle się rozrasta i to mnie najbardziej cieszy ponieważ co raz więcej osób może poznać, odkryć góry z innego punktu widzenia, co niektórych zachęci do ruszenia się z kanapy i wyjścia w teren :)

Czytaj więcej
06-03-2019 12:15:14

Współpraca z Centrum Informacji Turystycznej w Żywcu

Wczoraj ruszając na szlak koloru żółtego w stronę szczytów Grojec, wstąpiłem do Informacji Turystycznej, która znajduje się nieopodal wejścia do Zamku Komorowskich mieszczącym się praktycznie w samym sercu Żywca, by nabyć odpowiednie potwierdzenia do książeczki. Po kilku zamienionych zdaniach z właścicielką punktu i bardzo pozytywnym przyjęciu mojego projektu, pani poprosiła o jeden egzemplarz książeczki w celu promocji i opowiedzeniu o projekcie każdej osobie, która o niego zapyta widząc wspomnianą książeczkę. Miło mi więc poinformować o wzajemnej współpracy Z Centrum Informacji Turystycznej w Żywcu :)

Czytaj więcej
27-02-2019 13:45:32

Po dwóch tygodniach już druga weryfikacja

Minęły dwa tygodnie, a za mną już druga weryfikacja. Tym razem miano Zdobywcy Odznaki trafia na ręce Mariusza Kalisza. Mario to pozytywna osoba, która od najmłodszych lat podąża przez szlaki górskie. Teraz już jako dorosły mężczyzna nadal chodzi po górach, pasjonują go obecnie te 'wyższe' cele - kocha Tatry i Alpy.

Czytaj więcej
20-02-2019 11:54:43

Pierwsza weryfikacja! Gratulujemy!

Mamy to! Tak, tak, tak... niespełna dwa miesiące od ruszenia z projektem "Krzyż na górskim szlaku" jest pierwsza osoba, która dokonała pozytywnej weryfikacji na pierwszy stopień odznaki :)

Czytaj więcej
15-02-2019 11:16:54

Nasze odznaki na tle innych jakże znanych, cenionych i lubianych :)

Takie zdjęcie przesłał jeden z Naszych Klubowiczów :) Jak widać bardzo ładnie prezentują się nasze odznaki na tle innych jakże znanych, cenionych i lubianych :) Bardzo cieszy fakt, że w takim 'gronie' możemy się znaleźć.

Czytaj więcej
11-02-2019 22:15:15

Trzecia wysyłka paczek

Dziś odbyła się trzecia wysyłka książeczek, która zawierała 19 paczek obejmujących 38 książeczek. Coraz więcej osób będzie mogło uczestniczyć w jedynym na skale Polski projekcie górskim :) Życzę powodzenia i zapraszam do zabawy :)

Czytaj więcej
10-02-2019 14:11:37

Pierwsza wysyłka paczek

Wczoraj (dnia 9.02.2019) odbyła się pierwsza wysyłka paczek wraz z książeczkami. Łącznie wyszło 20 paczek, w których swoje miejsce znalazło 40 książeczek odznaki. Za 2-3 dni pierwsze osoby będą mogły się cieszyć z faktu posiadania książeczki i przystępności do Klubu.

Czytaj więcej
09-02-2019 10:31:12

Książeczki "Krzyż na górskim szlaku" gotowe!

W końcu się doczekałem, świeżutkie, poprawione i pachnące dotarły właśnie dziś :) Książeczki "Krzyż na górskim szlaku" gotowe!

To pierwsza faza, teraz czas na WAS. Kto chętny wziąć w nim udział i lepiej poznać dotąd nieodkryte zakątki gór?

Czytaj więcej