Osoby w klubie

Poniżej przedstawiamy listę osób należących już do klubu "Krzyż na górskim szlaku"

Lp. Imię Nazwisko Miasto Województwo
1 Łukasz Kornatka Knurów woj.śląskie
2 Magdalena Kornatka Knurów woj.śląskie
3 Natalia Kornatka Knurów woj.śląskie
4 Krzysztof Kornatka Knurów woj.śląskie
5 Piotr Lewandowski Zielona Góra woj.lubuskie
6 Beata Kubik Krosno Odrzańskie woj.lubelskie
7 Mateusz Nagórny Zielona Góra woj.lubuskie
8 Zbigniew Giermak Knurów woj.śląskie
9 Michał Skrzypczak Gliwice woj.śląskie
10 Sebastian Szneider Gliwice woj.śląskie
11 Mirosław Dyrcz Knurów woj.śląskie
12 Anna Dyrcz Knurów woj.śląskie
13 Dariusz Schuppik Zabrze woj.śląskie
14 Mariusz Kalisz Gliwice woj.śląskie
15 Mirosław Famielec Gliwice woj.śląskie
16 Marek Bazylów Gliwice woj.śląskie
17 Dariusz Brzeźniak Gliwice woj.śląskie
18 Mariola McLean Gliwice woj.śląskie
19 Jerzy Jankowski Gliwice woj.śląskie
20 Bartłomiej Kozik Gliwice woj.śląskie
21 Andrzej Titarenkov Racibórz woj.śląskie
22 Marta Pałasz Jaworzno woj.śląskie
23 Agnieszka Tomiczek BIELSKO-BIAŁA woj.śląskie
24 Sławomir Manikowski Kędzierzyn-Koźle woj.opolskie
25 Rafał Krzyżanowski Mysłowice woj.śląskie
26 Grzegorz Wyroba Kamień woj.małopolskie
27 Agnieszka Wyroba Kamień woj.małopolskie
28 Renata Binkowicz Frysztak woj.podkarpackie
29 Sławomir Binkowicz Frysztak woj.podkarpackie
30 Jakub Binkowicz Frysztak woj.podkarpackie
31 Sebastian Binkowicz Frysztak woj.podkarpackie
32 Krzysztof Różalski Izdebki woj.podkarpackie
33 Wktoria Różalska Izdebki woj.podkarpackie
34 Piotr Słupczyński Ząbkowice Śląskie woj.dolnośląskie
35 Bartłomiej Golis Łódź woj.łódzkie
36 Wojtek Golis Łódź woj.łódzkie
37 Kazimierz Janota Jastrzębie-Zdrój woj.śląskie
38 Seweryn Kolanek Tarnowskie Góry woj.śląskie
39 Maryna Kolanek Tarnowskie Góry woj.śląskie
40 Henryk Berczyński Duszniki Zdrój woj.dolnośląskie
41 Marlena Chmielewska Bielsko - Biała  woj.śląskie
42 Natalia Wleciał Wrocław woj.dolnośląskie
43 Ewa Krakowiak Nowa Sól woj.lubuskie
44 Grzegorz Maliszewski Juchnowiec woj.podlaskie
45 Tomasz Warachim Wrocław woj.dolnośląskie
46 Mirosław Czapliński Frombork woj.warmińsko-mazurskie
47 Paweł Sobczak Belsk Duży woj.mazowieckie
48 Marek Minge Klodzko woj.dolnośląskie
49 Jolanta Herma-Sojka Wrocław woj.dolnośląskie
50 Bartłomiej Sojka Wrocław woj.dolnośląskie
51 Sławomir Woźniak Piotrków Tryb. woj.łódzkie
52 Ewa Woźniak Piotrków Tryb. woj.łódzkie
53 Bogusława Mończyński Kalisz woj.wielkopolskie
54 Damian Wróbel Jugów woj.dolnośląskie
55 Sebastian Skrzypczyński Zielona Góra woj.lubuskie
56 Kornelia Milanowska Zawiercie woj.śląskie
57 Wilhelm Pieszka Skoczów woj.śląskie
58 Tomasz Michalski Legnica woj.dolnośląskie
59 Karolina Gajos Czeladź woj.śląskie
60 Andrzej Zawacki Wołomin woj.mazowieckie
61 Krystian Goliński Czchów woj.małopolskie
62 Adrian Mickiewicz Tarnowskie Góry woj.śląskie
63 Igor Mickiewicz Tarnowskie Góry woj.śląskie
64 Barbara Abratkiewicz Warszawa woj.mazowieckie
65 Teresa Gołek Żywiec woj.śląskie
66 Teodor Musialik Juszczyna woj.śląskie
67 Marcin Buraczyński Wrocław woj.dolnośląskie
68 Monika Kurzak Alwernia woj.małopolskie
69 Monika Buraczyńska Smolec woj.dolnośląskie
70 Marek Milczach Bełżyce woj.lubelskie
71 Mirosław Dębiński Ziębice woj.dolnośląskie
72 Cezary Pietrzyk Ożarów Mazowiecki woj.mazowieckie
73 Kazimierz Golec Nowa Sól woj.lubuskie
74 Andrzej Pochopień Stryszawa woj.małopolskie
75 Krzysztof Bułka Porąbka woj.śląskie
76 Stefan Rymon-Lipiński Lipnica woj.pomorskie
77 Krystyna Szczepanek-Lachman Zabrze woj.śląskie
78 Mariusz Frączek Las woj.małopolskie
79 Tomasz Kowalik Trzebinia woj.małopolskie
80 Bartłomiej Dziedzic Kraków woj.małopolskie
81 Agata Wdowiarz Kraków woj.małopolskie
82 Grzegorz Skrzypek Wrocław woj.dolnośląskie
83 Grażyna Kidoń Brzezinka woj.małopolskie
84 Krzysztof Wojewodzic Roczyny woj.małopolskie
85 Andrzej Dybał Sułkowice woj.małopolskie
86 Marek Ogiegło Sułkowice woj.małopolskie
87 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec woj.dolnośląskie
88 Stanisław Stachnik Oława woj.dolnośląskie
89 Grzegorz Czubaj Kraków woj.małopolskie
90 Magdalena Cedro-Czubaj Kraków woj.małopolskie
91 Tomasz Deptula Warszawa woj.mazowieckie
92 Czesław Furmanek Jasło woj.podkarpackie
93 Andrzej Karpała Katowice woj.śląskie
94 Barbara Jaworska Sosnowiec woj.śląskie
95 Anita Polakowska Gdańsk woj.pomorskie
96 Piotr Fejkiel Gorlice woj.małopolskie
97 Filip Fejkiel Gorlice woj.małopolskie
98 Marlena Jarczewska Nowy Tomyśl woj.wielkopolskie
99 Andrzej Leśniak Zawiercie woj.śląskie
100 Magdalena Leśniak Zawiercie woj.śląskie
101 Barbara Rosa Kraków woj.małopolskie
102 Dariusz Guzik Trzebinia woj.małopolskie
103 Elżbieta Hapońska Hrubieszów woj.lubelskie
104 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie woj.zachodniopomorskie
105 Marek Cieśluk Lublin woj.lubelskie
106 Marek Żaglewski Włocławek woj.kujawsko-pomorskie
107 Marek Józef Katowice woj.śląskie
108 Joanna Górska Białystok woj.podlaskie
109 Anna Andrusiewicz Białystok woj.podlaskie
110 Daniel Malinowski Legnica woj.dolnośląskie
111 Angelika Malinowska Legnica woj.dolnośląskie
112 Julia Malinowska Legnica woj.dolnośląskie
113 Michał Gorczyca Jasło woj.podkarpackie
114 Jolanta Sawka Syców woj.dolnośląskie
115 Wioletta Signerska Grudziądz woj.kujawsko-pomorskie
116 Leszek Dubiel Koszalin woj.zachodniopomorskie
117 Jalanta Dubiel Koszalin woj.zachodniopomorskie
118 Wojciech Fornalczyk Katowice woj.śląskie
119 Krzysztof Kaniecki Bytom woj.śląskie
120 Łukasz Mijal Wodzisław Śląski woj.śląskie
121 Stanisław Plaszczak Żarów woj.dolnośląskie
122 Sylwia Łukaszyk Jarocin woj.wielkopolskie
123 Konrad Grygiel Siedlemin woj.wielkopolskie
124 Krzysztof Wąsowski Warszawa woj.mazowieckie
125 Adam Stankiewicz Gdynia woj.pomorskie
126 Magdalena Wojcieszek NOWY DWÓR MAZOWIECKI woj.mazowieckie
127 Urszula Gącik KRAKÓW woj.małopolskie
128 Damian Zabielski Świebodzice woj.dolnośląskie
129 Damian Hejnosz Szprotawa woj.lubuskie
130 Magdalena Wierzgacz Czermna woj.małopolskie
131 Michał Maryniak Pszczew woj.lubuskie
132 Kinga Sabinowska Pszczew woj.lubuskie
133 Edward Bielarz SUŁKOWICE woj.małopolskie
134 Weronika Rączka Tychy woj.śląskie
135 Mariusz Jastrzębski Tychy woj.śląskie
136 Wiesław Pleciak Grodziec woj.śląskie
137 Sylwia Widawska Jelenia Góra woj.dolnośląskie
138 Agata Kuty Jelenia Góra woj.dolnośląskie
139 Robert Junknikiel Łódź woj.łódzkie
140 Krystyna Dobrowolska Łódź woj.łódzkie
141 Bogdan Stempkowski Lubań woj.dolnośląskie
142 Tomas Sesin Czechy czechy
143 Iveta Sesinova Czechy czechy
144 Szymon Reducha DĄBROWA BIAŁOSTOCKA woj.podlaskie
145 Marcin Pająk Biały Kościół woj.dolnośląskie
146 Barbara Król Świebodzice woj.dolnośląskie
147 Zbigniew Wydrych Bytom woj.śląskie
148 Daniela Wydrych Bytom woj.śląskie
149 Przemysław Karczmarek Lipków woj.mazowieckie
150 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski woj.lubuskie
151 Karina, Dariusz Dzierżek Sosnowiec woj.śląskie
152 Robert Waloszczyk Katowice woj.śląskie
153 Piotr Serafin Kraków woj.małopolskie
154 Łukasz Niejodek Radzionków woj.śląskie
155 Adam Reszewicz Legnica woj.dolnośląskie
156 Szymon Motyl Zabrze woj.śląskie
157 Dariusz Bardo Zalasowa woj.małopolskie
158 Dorota Wójcik Kraków woj.małopolskie
159 Rafał Maciąg Będzin woj.śląskie
160 Szymon Kosmala Warszawa woj.mazowieckie
161 Olga Kosmala Warszawa woj.mazowieckie
162 Natalia Kosmala Warszawa woj.mazowieckie
163 Ewa Kosmala Warszawa woj.mazowieckie
164 Iwona Skubis Dąbrowa Górnicza woj.śląskie
165 Egeniusz Węglowski Sokołów Małopolski woj.podkarpackie
166 Stanisława Węglowska Sokołów Małopolski woj.podkarpackie
167 Tomasz Musioł Krostoszowice woj.śląskie
168 Ewa Barzał Gdańsk woj.pomorskie
169 Damian Barzał Gdańsk woj.pomorskie
170 Kamil Piątkowski Warszawa woj.mazowieckie
171 Michał Mazur Starachowice woj.świętokrzyskie
172 Iwona Uja Żywiec  woj.śląskie
173 Tymon Matysek Solec-Zdrój woj.świętokrzyskie
174 Janusz Nowowiejski Sosnowiec woj.śląskie
175 Przemysław Kuczma Krasne woj.podkarpackie
176 Edyta Kinner-Gałka Wrocław woj.dolnośląskie
177 Sebastian Mosz Rybnik woj.śląskie
178 Małgorzata Sterzel-Habas Lipinki woj.małopolskie
179 Aleksandra Zdunek Ustka woj.pomorskie
180 Bożena Kubik Rabka-Zdrój woj.małopolskie
181 Regina Skrzyńska Jaworzno woj.śląskie
182 Iweta Wisła Pietrzykowice woj.śląskie
183 Monika Skotak Bojszowy Nowe woj.śląskie
184 Krzysztof Morawski Otwock woj.mazowieckie
185 Rafał Tomecki Warszawa woj.mazowieckie
186 Agata Karcz Trzebnica woj.dolnośląskie
187 Łukasz Niemiec Pszczyna woj.śląskie
188 Marek Jakóbczyk Kielce woj.świętokrzyskie
189 Krzysztof Mieczkowski Pasłęk woj.warmińsko-mazurskie
190 Klub Zdobywców Korony Europy Tychy woj.śląskie
191 Robert Gadomski Warszawa woj.mazowieckie
192 Piotr Bratkowski Świdnica woj.dolnośląskie
193 Stanisław Jachym Sobolów woj.małopolskie
194 Stanisław Iwaniszczuk Rybnik woj.śląskie
195 Barbara Mecha Wodzisław Śl. woj.śląskie
196 Jacek Odzimek Suchedniów woj.świętokrzyskie
197 Piotr Garecki Kielce woj.świętokrzyskie
198 Bogusław Bober Zabrze woj.śląskie
199 Michał Siwy Czarna woj.świętokrzyskie
200 Piotr Bratkowski Świdnica woj.dolnośląskie
201 Agnieszka Osmelak Szczecin woj.zachodniopomorskie
202 Leszek Osmelak Szczecin woj.zachodniopomorskie
203 Michał Osmelak Szczecin woj.zachodniopomorskie
204 Robert Hurkała Morawica woj.świętokrzyskie
205 Marek Szala Kraków woj.małopolskie
206 Dorota Szala Kraków woj.małopolskie
207 Krystyna Wyrostek Kraków woj.małopolskie
208 Ryszard Musiała Kraków woj.małopolskie
209 Piotr Kordowski Kraków woj.małopolskie
210 Sabina Krawczyk Kraków woj.małopolskie
211

Kraków woj.małopolskie
212

Kraków woj.małopolskie
213

Kraków woj.małopolskie
214

Kraków woj.małopolskie
215 Kazimierz Michalec Wójtowa woj.małopolskie
216 Stanisław Skotak Bojszowy Nowe woj.śląskie
217 Kacper Skotak Bojszowy Nowe woj.śląskie
218 Kajetan Chocholski Łódź woj.łódzkie
219 Paweł Czachura Powroźnik woj.małopolskie
220 Adam Mosz Rybnik woj.śląskie
221 Martyna Mosz Rybnik woj.śląskie
222 Waldemar Jaworski Sosnowiec woj.śląskie
223

Kraków woj.małopolskie
224

Kraków woj.małopolskie
225

Kraków woj.małopolskie
226

Kraków woj.małopolskie
227

Kraków woj.małopolskie
228

Kraków woj.małopolskie
229

Kraków woj.małopolskie
230 Krzysztof Jatczyszyn Ruda Śląska woj.śląskie
231 Janusz Majka Czaniec woj.śląskie
232 Dominik Kuć Knurów woj.śląskie
233 Aleksandra Kuć Knurów woj.śląskie
234 Dawid Kuć Knurów woj.śląskie
235 Dorota Kuć Knurów woj.śląskie
236 Danuta Kuć Knurów woj.śląskie
237 Patryk Miśka Mysłowice woj.śląskie
238 Anna Miśka Mysłowice woj.śląskie
239 Hanna Miśka Mysłowice woj.śląskie
240 Arkadiusz Woźniak Mielec woj.łódzkie
241 Monika Woźniak Mielec woj.łódzkie
242 Kajetan Suchecki Katowice woj.śląskie
243 Ewa Pytlarz-Ozga Pietrzykowice woj.dolnośląskie
244 Aleksandra Milczach Bełżyce woj.lubelskie
245 Marek Milczach Bełżyce woj.lubelskie
246 Aleksandra Tomecka Warszawa woj.mazowieckie
247 Natalia Tomecka Warszawa woj.mazowieckie
248 Monika Motyl Zabrze woj.śląskie
249 Mikołaj Motyl Zabrze woj.śląskie
250 Marcin Sawka Syców woj.dolnośląskie
251 Franciszek Sawka Syców woj.dolnośląskie
252 Jakub Furdel Lublin woj.lubelskie
253 Jakub Barczak Lublin woj.lubelskie
254 Marek Czapek Lublin woj.lubelskie
255 Stanisław Bober Zabrze woj.śląskie
256 Antonina Bober Zabrze woj.śląskie
257 Anna Bugowska-Bogacz Kamyk woj.śląskie
258 Kacper Golis Łódź woj.łódzkie
259 Tomasz Mickiewicz Tarnowskie Góry woj.śląskie
260 Bożena Truszkowska Międzybrodzie Bialskie woj.śląskie
261 Jerzy Bułka Porąbka woj.śląskie
262 Andrzej Kaczkowski Kobiernice woj.śląskie
263 Marta Odzimek Warszawa woj.mazowieckie
264 Anna Odzimek Warszawa woj.mazowieckie
265 Marta Julita Satoła Bolesławiec woj.mazowieckie
266 Dariusz Przybyła Knurów woj.śląskie
267


woj.dolnośląskie
268


woj.dolnośląskie
269


woj.dolnośląskie
270


woj.dolnośląskie
271


woj.dolnośląskie
272 Jerzy Wieczorek Katowice woj.śląskie
273 Dariusz Gołębiewski Gogolin woj.opolskie
274 Mateusz Dębiński Ząbkowice Śląskie woj.dolnośląskie





285 Agnieszka Tracz Stalowa Wola woj.podkarpackie
286 Ewa Zabielna Legnica woj.lubelskie
287 Sylwia McKenna Legnica woj.lubelskie
288 Ewa Górawska Wrocław woj.dolnośląskie
289 Jarosław Tokarz Wrocław woj.dolnośląskie
290 Andrzej Wiącek Świebodzice woj.dolnośląskie
291 Jerzy Wojtów Świebodzice woj.dolnośląskie
292 Krystyna Tomiczek Bielsko-Biała woj.śląskie
293 Krzysztof Tomiczek Bielsko-Biała woj.śląskie
294 Krzysztof Grygierczyk Jaworze woj.śląskie
295 Łukasz Gierlasiński Bielsko-Biała woj.śląskie
296 Tadeusz Myszograj Złotoryja woj.dolnośląskie
297 Janina Wielgoszyńska Gdynia woj.pomorskie
298 Łukasz Lis Lublin woj.lubelskie
299 Izabela Lis Lublin woj.lubelskie
300 Elżbieta Kaczmarska Bielsko-Biała woj.śląskie
301 Jerzy Siłuch Warszawa woj.mazowieckie
302 Marek Jarnot Czechowice-Dziedzice woj.śląskie
303 Małgorzata Jarnot Czechowice-Dziedzice woj.śląskie
304 Karol Jarnot Czechowice-Dziedzice woj.śląskie
305 Ewa Jarnot Czechowice-Dziedzice woj.śląskie
306 Piotr Bogobowicz Warszawa woj.mazowieckie
307 Jacek Gibuła Zabrze woj.śląskie
308 Urszula Lesińska-Gibuła Zabrze woj.śląskie
309 Ignacy Gibuła Zabrze woj.śląskie
310 Mikołaj Gibuła Zabrze woj.śląskie
311 Przemysław Podgórski Buczkowice woj.śląskie
312 Bogusława Zielonka Jejkowice woj.śląskie
313 Krystian Zielonka Jejkowice woj.śląskie
314 Kamil Zielonka Jejkowice woj.śląskie
315 Bartosz Mol Tychy woj.śląskie
316 Natalia Mol Tychy woj.śląskie
317 Anna Trojan Kraków woj.małopolskie
318 Sylwester Kowalczyk Wolica woj.mazowieckie
319 Witold Kowalczyk Raszyn woj.mazowieckie
320 Tadeusz Kowalczyk Raszyn woj.mazowieckie
321 Krystian Mazur Mysłowice woj.śląskie
322 Małgorzata Kaczmarska Zabrze woj.śląskie
323 Jerzy Rykała Blachownia woj.śląskie
324 Krzysztof Parkitny Blachownia woj.śląskie
325 Zbigniew Karoński Blachownia woj.śląskie
326 Hieronim Kostka Blachownia woj.śląskie
327 Renata Zięba Cieszyn woj.śląskie
328 Piotr Rakowski Warszawa woj.mazowieckie
329 Monika Marczyk Łódź woj.łódzkie
330 Sonia Marczyk Łódź woj.łódzkie
331 Tomasz Śliwiński Przemyśl woj.podkarpackie
332 Jerzy Inglot Przemyśl woj.podkarpackie
333 Gabriela Świerczewska Kraków woj.małopolskie
334 Artur Piwko Kielce woj.świętokrzyskie
335 Andrzej Kuśnierz Racibórz woj.śląskie
336 Joanna Pabis Gorlice woj.małopolskie
337 Katarzyna Świder Piekary Śląskie woj.śląskie
338 Lesław Szewczyk Kraków woj.małopolskie
339 Bogdan Śmigielski Wieliczka woj.małopolskie
340 Andrzej Tracz Przebieczany k/Wieliczki woj.małopolskie
341 Maria Szewczyk Kraków woj.małopolskie
342 Janusz Sadkiewicz Świdnica woj.dolnośląskie
343 Elżbieta Duda Nowy Targ woj.małopolskie
344 Krystyna Wiewióra Tymowa woj.małopolskie
345 Lucyna Rożkowicz Cieszyn woj.śląskie
346 Dominik Wiewióra Czeski Cieszyn woj.śląskie
347 Mirosław Jędrulok Chorzów woj.śląskie
348 Agata Sitko Bochnia woj.małopolskie
349 Olga Sitko Bochnia woj.małopolskie
350 Gabriela Sitko Bochnia woj.małopolskie
351 Dariusz Sitko Bochnia woj.małopolskie
352 Piotr Trzcina Łódź woj.łódzkie
353 Robert Janik Dzierżoniów woj.dolnośląskie
354 Wojciech Klich Jasło woj.podkarpackie
355 Krzysztof Kurasz Rybnik woj.śląskie
356 Iwona Kurasz Rybnik woj.śląskie
357 Wiktoria Kurasz Rybnik woj.śląskie
358 Paweł Mazurek Kraków woj.małopolskie
359 Paweł Rzeszowski Bargłówka woj.śląskie
360 Dariusz Gołębiowski Gogolin woj.Kujawsko-pomorskie
361 Maciej Nogieć Kraków woj.małopolskie
362 Anna Kasperska Środa Wielkopolska woj.wielkopolskie
363 Ryszard Stasiowski Baranów woj.wielkopolskie
364 Bogusław Opłotny Warszawa woj.mazowieckie
365 Grzegorz Żychski Chojnice woj.pomorskie
366 Monika Żychska Chojnice woj.pomorskie
367 ? Żychska Chojnice woj.pomorskie
368 Sylwia Giżycka Dzierżoniów woj.dolnośląskie
369 Izabella Jędrzejewska Warszawa woj.mazowieckie
370 Cezary Jędrzejewski Warszawa woj.mazowieckie
371 Kamila Jędrzejewska Warszawa woj.mazowieckie
372 Natalia Jędrzejewska Warszawa woj.mazowieckie
373 Wioletta Truszewska Mińsk Mazowiecki woj.mazowieckie
374 Tomasz Olejnik Kraków woj.małopolskie
375 Kinga Kurczek Zabierzów woj.małopolskie
376 Żaneta Byczkowska Skierniewice woj.łódzkie
377 Damian Matachowski Jedlicze woj.podkarpackie
378 Artur Hasior Klęczany woj.małopolskie
379 Małgorzata Majcher Kocierzew woj.łódzkie
380 Małgorzata Wyczyńska Kraków woj.małopolskie
381 Grzegorz Szandała Komarno woj.dolnośląskie
382 Ewelina Szandała Komarno woj.dolnośląskie
383 Dominik Szandała Komarno woj.dolnośląskie
384 Zuzanna Szandała Komarno woj.dolnośląskie
385 Agnieszka Biernacka Piotrówka woj.podkarpackie
386 Joanna Kwietniewska Warszawa woj.mazowieckie
387 Piotr Rakowski Warszawa woj.mazowieckie
388 Grzegorz Ganske Legnica woj.dolnośląskie
389 Małgorzata Naglik Kraków woj.małopolskie
390 Kacper Kubin Kraków woj.małopolskie
391 Karol Kubin Kraków woj.małopolskie
392 Daniel Jędrzejewski Nowa Wieś woj.pomorskie
393 Mirosław Kabala Ruda Śląska woj.śląskie
394 Grzegorz Dudek Mysłowice woj.śląskie
395 Michał Dudek Mysłowice woj.śląskie
396 Maria Dudek Mysłowice woj.śląskie
397 Mirosław Czekała Gogolin woj.Kujawsko-pomorskie
398 Jacek Ramus Dobrzeń Wielki woj.opolskie
399 Rafał Socha Swarzędź woj.wielkopolskie
400 Mirosław Surmacz Ruda Śląska woj.śląskie
401 Tomasz Kruczek Bielsko-Biała woj.śląskie
402 Damian Czech Bielsko-Biała woj.śląskie
403 Beata Szostak Głębowice woj.dolnośląskie
404 Kamil Olszański Legnica woj.dolnośląskie
405 Szymon Kucharski Poznań woj.wielkopolskie
406 Marta Kucharska Poznań woj.wielkopolskie
407 Michał Łętek Będzin woj.śląskie
408 Katarzyna Łętek Będzin woj.śląskie
409 Agnieszka Łętek Będzin woj.śląskie
410 Małgorzata Łętek Będzin woj.śląskie
411 Daniel Karpiński Rawa Mazowiecka woj.mazowieckie
412 Piotr Łeśko Kędzierzyn-Kożle woj.śląskie
413 Katarzyna Wszelaki Barcin woj.Kujawsko-pomorskie
414 Sebastian Biełuński Wrocław woj.dolnośląskie
415 Jacek Samor Kowary woj.dolnośląskie
416 Zbigniew Pietrzyk Legnica woj.dolnośląskie
417 Adam Barański Przeginia woj.małopolskie
418 Rafał Dybowski Szprotawa woj.lubuskie
419 Grzegorz Maśko Gliwice woj.śląskie
420 Grzegorz Lasecki Jelenia Góra woj.dolnośląskie
421 Urszula Źródłowska Siemanowice Śląskie woj.śląskie
422 Bartosz Niewrzoł Radlin woj.śląskie
423 Michał Marczyk Łódź woj.łódzkie
424 Jan Widomski Tychy woj.śląskie
425 Ireneusz Gomółka Namysłów woj.opolskie
426 Władysław Wołoszczuk Namysłów woj.opolskie
427 Małgorzata Chmielewska-Zając Żory woj.śląskie
428 ? Chmielewska-Zając Żory woj.śląskie
429 Marek Kucharski Warszawa woj.mazowieckie
430 Krzysztof Zawadzki Zabrze woj.śląskie
431 Marek Rzewuski Warszawa woj.mazowieckie
432 Aneta Rzewuska Warszawa woj.mazowieckie
433 Wiktoria Rzewuska Warszawa woj.mazowieckie
434 Mikołaj Rzewuski Warszawa woj.mazowieckie
435 Mirosław Dziekan Radomyśl Wielki woj.podkarpackie